Ця веб-сторінка створена в рамках проекту «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що є спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконується за фінансової підтримки Фонду демократії ООН (UNDEF) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета проекту «Твій місцевий депутат» – розширити вплив громад на місцеві політичні процеси через здійснення громадського моніторингу діяльності місцевих депутатів та покращити доступ громадян до інформації про роботу місцевих рад. Місцеві депутати мають можливість використовувати ресурси проекту для інформування громадян про свою роботу, а громадяни, в свою чергу, можуть залишати відгуки та рекомендації про роботу депутатів та діяльність рад.

В реалізації проекту Фонд Східна Європа та Черкаська обласна організація Комітету виборців України співпрацюють з регіональними громадськими організаціями у восьми областях України, а також з громадською організацією «Інтерньюз-Україна» та кампанією Новий громадянин. Планується, що згодом діяльність проекту буде поширена на інші області.

Для переходу на регіональні веб-сторінки проекту використовуйте інтерактивну карту. Більш детальна інформація про проект знаходиться на сайті Фонду Східна Європа www.eef.org.ua